můžete zde psát, co se vám zachce, ale reklamy a urážky netoleruji..

Srpen 2009

Vítejte..

18. srpna 2009 v 0:05 | °°SilentScream°° |  Kecy
ahoj..
*****
tak vás vítám na mé blogu.. ani nevím, kolikátý už je.. x)) doufám, že se vám tu bude líbit.. jsem celkem blázen, tak snad se najdou tací, s kterými si budu rozumět.. skoro nikdo mě nebere vážně, ale to jsem si za svou éru života zvykla.. a taky.. nevím čím to je, ale mě samotný připadá, že píšu úděsně.. jo.. víc než příšerně, protože se najde jen pár spřízněných dušiček, které si ty moje kydy přečtou a dokonce i okomentují.. tedy.. lituji je.. xDD ale moc jim děkuju ♥
*****
uff.. proč jsem tohle zakládala?? no.. asi takhle.. chytl mě včera hysterický záchvat, to není nic neobvyklého u takovýho psychopata, jako jsem já.. pokaždý, když jsem totálně na dně, si založím blog.. potřebuju se nějakým způsobem odreagovat, tak si jej založím a pak mám další nervy z toho, jak celý ten nový přírustek dát nějak dohromady.. vzhled jsem udělala jen jednoduchý, mám ráda vesmír.. nu mám toho ráda více, ale nějak mě napadlo tohle.. :)
*****
nějak nemám pravidla, co se komentářů týče.. jen jedno.. prosím vás.. necpěte mi sem reklamy na různé SONB, bleskovky a jiné soutěže.. nejevím o to sebemenší zájem.. reklamy s pozváním na váš web respektuji, ale za účelem toho, abych poznala někoho nového.. ale jakmile se jedná o nějaké takové věci výše uvedené, ignoruji to.. x)) pro zajímavost, co nevidět bude pod záhlavím krátký textík.. prosím o respektování.. :)
*****
co se týče vzhledu.. mám ráda vesmír a ty moje morbidně-rudo-černý blogy nechám na svých místech.. :) já totiž místo toho, abych změnila vzhled, tak si založím novej blog.. jo.. jsem divná, ale prostě se mi nechce nějakým pokusem zničit celovečerní práci.. :) a pak taky.. moc mě baví prvotní úpravy blogu.. :) a snažím se tím zabít čas, kdy mi není zrovna do zpěvu.. krásně se odreaguju a je mi hned o něco líp :)
*****
články sem nebudou asi přibývat rychle.. netroufám si tipovat, za jak dlouho by tu byl další článek.. v blogaření se mi, dá se říct, moc nedaří.. proto si zakládám pořád nový.. jen ten osobní navštěvují moje spřízněné dušičky.. :) jinak jsem takový netový outsider.. ale to já jsem i v reálném životě.. proto jsem se snažila, abych zapadla někam alespoň po té virtuální stránce.. ale nějak se mi to nedaří.. ale co nadělám.. zvykám si.. ale pořád doufám..
*****
už včera jsem ten článek chtěla uveřejnit.. ale jen co jsem ho dopsala mi zakolísal prohlížeč a ona záložka s rozepsaným článkem kamsi zmizela a celý článek byl v tahu.. :( nestačila jsem jej zkopírovat a bylo to.. dvě hodiny práce byly v tahu a mě zbyly oči pro pláč.. a že jsem hysterčila.. x)) dodnes jsem ten článek nenapsala znova.. nějak už není nálada.. ano.. nastínila jsem vám moje každodenní starosti.. :)
*****
když už jsem zmínila "starosti" máte zajisté i ty své.. nebojte se mi sem svěřit.. budu se vás snažit pochopit.. jen hlavně žádné rasistické a homofobní výlevy, rozumíme si? dobře.. nechci tu slyšet narážky na homosexuály, bisexuály, na lidi tmavší pleti a na různé skupiny, jako jsou emo, goths, metalisty a jiné temné existence..
*****
a teď pár důvodů proč:

1) o tom rasismu je vám to doufám jasné.. tady není co vysvětlovat.. x)) nikdo nemůže za to, jestli se někdo narodil jako běloch, černoch, nebo třeba mulat.. s tím člověk nic nenadělá, ani kdyby se zbláznil.. :) ale i kdyby něčí pleť byla zelená s fialovýma puntíkama, tak jsou to přeci pořád lidé.. a měli bychom se respektovat.. :)
*****
2) další část je homofobie.. to většině obyvatelstva jasné dodnes není.. postrádají jakýkoliv smysl pro rovnoprávnost všech!! jenom se umí ohánět tou svojí chladnou logikou a tou svojí slavnou normou.. jediná láska pro ně je muž+žena a ostatní je "proti přírodě.. nepřirozený.. nechutný.." je to sakra láska.. ale jsou zabednění, tak to nevidí.. :( jakékoliv kecy na homosexuály a nepřejte si vidět ten čurbes!!
*****
3) temné existence.. i když vidíte emaře s patkou přes celý obličej, tak to hned nemusí být magor, kterej si fiká žíly kvůli každý blbosti!!! jsou to většinou (píšu většinou-nemyslím tím pózéry) hodně citově založení lidé, kteří vidí i to špatné, co se kolem nich děje.. a že nosí černou? tak se jim to prostě takhle líbí, neberte jim to.. to samé platí pro goths.. nejsou to zfanatizovaní magoři, kteří někoho upálí za křivý slovo.. tahle všechna nenávist je jen ze strachu z neznámého a z někoho odlišného.. musím podotknout, že se k temném existencím hrdě hlásím.. :)
*****
tak.. myslím, že to by na úvod stačilo.. :) byla bych moc ráda za komentáře, ale.. ne reklamy, děkuju :)d oufám, že se vám tu bude líbit ♥